מגל רכשה את מלוא המניות בחברת BAZ הישראלית

4 ינואר, 2021

BAZ מפתחת מערכות וידיאו ותצפית חכמות, ופעילותה משתלבת עם תחום ההגנה ההיקפית של מגל. "אנחנו בוחנים לבצע רכישות נוספות"

חברת מגל מיהוד (Magal Security Systems) השלימה את רכישת מלוא המניות בחברת ECS BAZ הישראלית, המתמחה בפיתוח וייצור מערכות וידאו ותצפית חכמות. בפברואר 2018 חתמה מגל על הסכם לרכישת כ-55% ממניותיה של BAZ וקיבלה גם אופציה לרכישה עתידית של יתרת המניות, שהוחזקו בידי מייסד ומנכ"ל BAZ, בני צבירן.

מנכ"ל מגל דרור שרון ציין כי BAZ המשיכה לצמוח מאז רכישת השליטה ועמדה בהצלחה ביעדים העסקיים והפיננסיים שמגל הציבה. "BAZ תמשיך ותאפשר לנו לגוון את היצע הפתרונות שלנו, באמצעות פתרונות וידיאו חכמים מבוססי הדמיה תרמית, אשר מחזקים ומרחיבים את פורטפוליו מוצרי מערכות ההגנה ההיקפית שלנו (PIDS), והמערכות המתקדמות לניהול וניתוח וידיאו. מגל ממשיכה לבחון רכישות פוטנציאליות על מנת להרחיב את היצע הפתרונות ואת שווקי היעד".

52 מיליון דולר מכירות בתשעת החודשים הראשונים

חברת מגל פועלת באמצעות שתי חטיבות עיקריות: מוצרים ופרויקטים. בתחום המוצרים היא מפתחת חיישנים אלקטרו-אופטיים להתראה מפני חדירה, ותוכנות ניהול מערכי וידאו ואבטחה במתחמים רגישים ובמתקני תשתית קריטיים. חטיבת הפרויקטים משמשת כקבלנית לתכנון והקמת מערכי אבטחה במתכונת של Turn-Key, ומשתמשת גם בטכנולוגיות חיצוניות. בין השאר היא פרסה את אמצעי האבטחה האלקטרו-אופטיים לאורך גדר הגבול עם מצרים.

ברבעון השלישי של 2020 הסתכמו מכירותיה בכ-18.3 מיליון דולר, בהשוואה ל-22.2 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד. בתשעת החודשים הראשונים של השנה הסתכמו המכירות ב-52 מיליון דולר, בהשוואה למכירות בהיקף של כ-63.1 מיליון דולר בתשעת החודשים הראשונים של 2019. החברה נסחרת בנסד"ק לפי שווי שוק של כ-125.3 מיליון דולר.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אבטחה , חדשות , מיזוגים ורכישות , תעופה וביטחון

פורסם בתגיות: מגל , מצלמות אבטחה