אינקרדיבילד גייסה 140 מיליון דולר

18 מרץ, 2021

מטרת הגיוס היא לתמוך בהאצת הפעילות בארצות הברית ובשוק הגיימינג. החברה פיתחה פלטפורמה הרותמת את כל משאבי ה-CPU הפנויים בארגון כדי להאיץ תהליכי פיתוח תובעניים

[בתמונה: מתוך המשחק MotoGP20 של חברת Milestone, מלקוחותיה של אינקרדיבילד]

חברת אינקרדיבילד (Incredibuild), שפיתחה פלטפורמה להאצת תהליכי פיתוח ועיבוד, השלימה גיוס ענק של 140 מיליון דולר, בהובלת קרן ScaleUp investor Insight. כספי הגיוס ישמשו לתמוך בהאצת פעילות החברה בשוק האמריקאי. החברה, שנרכשה ב-2018 על ידי קרן פורטיסימו, מדווחת על גידול של 55% בהכנסותיה בשנה האחרונה, בעיקר על רקע משבר הקורונה והצמיחה בשוק הגיימינג, שבו ישנם תהליכי פיתוח ועדכון מאוד תובעניים מבחינת משאבי עיבוד.

אינקרדיבילד פיתחה פלטפורמה המתחברת אל כל המחשבים בארגון, מאתרת את המעבדים הפנויים או מעבדי CPU שיש בהם משאבי עיבוד בלתי מנוצלים, ורותמת אותם לטובת תהליך עיבוד ופיתוח שדורשים משאבי עיבוד גדולים. באופן זה ניתן לגייס לטובת הפרויקט משאבי מחשוב עצומים. הפלטפורמה של החברה מאפשרת לבצע שיתוף כוחות דומה גם של מכונות וירטואליות בפלטפורמות ענן כמו Azure ו-AWS. החברה פעילה במיוחד בקרב חברות תוכנה, מחקר ופיתוח וגם גיימינג, ואולם בקרב לקוחותיה ניתן למצוא גם חברות המפתחות תוכנה לנהיגה אוטונומית, חברות ענן וחברות IoT.

בפועל, הפלטפורמה הופכת את הארגון למחשב-על גדול, באמצעות התקנת רכיב תוכנה (Agent) בכל מחשב ברשת. מחשב-העל הווירטואלי מפעיל לצרכיו את העיבוד הבלתי מנוצל (Idle CPU) בכל רגע נתון, של יתר המחשבים ברשת. הקמת רשת העיבוד המאוחדת נעשית באמצעות תשתית התקשורת הקיימת ולא כרוכה בהתקנת חומרה מיוחדת.

 

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , משבר הקורונה , ענן

פורסם בתגיות: Incredibuild , גיימינג