חברת הסייבר ארגוס בהסכם עם HL Mando הקוריאנית

2 אוקטובר, 2022

יצרנית המערכות הקוריאנית, שבין לקוחותיה נמנים 9 מיצרניות הרכב המובילות, תטמיע את פתרון הגנת הסייבר של ארגוס במערכותיה המקושרות. ההסכם מוערך במיליוני דולרים

חברת HL Mando מדרום קוריאה, ספקית של מערכות רכב ליצרניות רכב מהגדולות בעולם, חתמה על הסכם שיתוף פעולה בשווי מיליוני דולרים עם חברת הסייבר לרכב הישראלית ​​Argus Cyber. במסגרת ההסכם, ארגוס תספק מוצרי הגנה ממתקפות סייבר לרכב עצמו, למרכזי השליטה והבקרה, ולענן, וכמו כן שירותי ייעוץ והנדסה, לרבות ניתוח איומים והערכת סיכונים ובדיקות אבטחת סייבר החיוניים לעמידה בדרישות הרגולטוריות.

HL Mando, שהוקמה בשנת 1962, היא ספקית עולמית (Tier-1) של מערכות קריטיות לבטיחות לרכב כגון מערכות נהיגה אוטונומיות, בלמים, היגוי ומתלים. לדברי החברה, לקוחותיה מונים יותר מ-60 חברות, ובהם תשע יצרניות הרכב המובילות בעולם. כחלק מהמעבר לנהיגה אוטונומית וכלי רכב מחוברים לאינטרנט, HL Mando מרחיבה כעת את היכולות הטכנולוגיות שלה במגוון תחומים לרבות הגנות הסייבר.

חברת ארגוס מפתחת מוצרי אבטחת סייבר כדי למנוע התקפות והשתלטויות מרחוק על כל סוגי המכוניות המחוברות, כולל רכבים אוטונומיים וחשמליים. הפתרונות כוללים טכנולוגיות המותקנות בתוך הרכב ומערכות לניטור הרכבים וזיהוי חולשות אבטחה.

ארגוס הוקמה בשנת 2014 ע"י יוצאי יחידת 8200 ונרכשה לפני כחמש שנים על ידי קונטיננטל הגרמנית, מהספקיות הגדולות בעולם ליצרניות רכב. הטכנולוגיה של ארגוס מבוססת על יותר מ-70 פטנטים, ולפי החברה הטכנולוגיה שלה נותנת מענה מקיף למכלול איומי הסייבר על כלי רכב – ברכב עצמו, במרכזי השליטה והבקרה, ובענן. לחברה יש חוזים עם מעל  20 יצרניות רכב ברחבי העולם בהיקפים של עשרות מיליוני אירו, שבמסגרתם תותקן המערכת בכ-65 מיליון רכבים בשנים הקרובות. להערכת החברה, כבר השנה יסעו בכבישים ברחבי העולם מיליוני רכבים מוגנים על ידי ארגוס. החברה מעסיקה כ-200 עובדים במרכז הפיתוח והמחקר במגדלי אלון בתל אביב ובאתרים נוספים בחיפה, ארה"ב, גרמניה, צרפת, יפן וקוריאה.

[קרדיט צילום: HL Mando]

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אבטחת סייבר , חדשות

פורסם בתגיות: ארגוס , דרום קוריאה