מנכ"ל ויו"ר חדשים לבריינסוויי

13 פברואר, 2023

סמנכ"ל התפעול של החברה, הדר לוי, מונה למנכ"ל החדש במקום כריסטופר וון ז'אקו, ואילו עמי בוהם, שותף בקרן פימי, מונה ליו"ר, במקום אחד המייסדים דויד זכות, שיישאר דירקטור

[בתמונה: הדר לוי, המנכ"ל החדש]

חברת בריינסוויי (BrainsWay), שפיתחה קסדה חשמלית לטיפול בלתי-פולשני בתסמונות נוירולוגיות, הודיעה על מינויו של הדר לוי, כיום סמנכ"ל התפעול של החברה, לתפקיד המנכ"ל. הוא מחליף בתפקידו את ד"ר כריסטופר וון ז'אקו, שמנהל את בריינסוויי בשלוש השנים האחרונות והחליט לפרוש מתפקידו.

לוי, שהצטרף לבריינסוויי ב-2014, מילא בחברה שורה של תפקידי ניהול בכירים. הוא החל את דרכו בחברה ב-2014 כסמנכ"ל הכספים, ב-2019 עבר לנהל את פעילות החברה בארצות הברית, ובחצי השנה האחרונה שימש כסמנכ"ל התפעול (COO).

עוד הודיעה החברה על מינויו של עמי בוהם, שותף בקרן FIMI מאז 2004, ליו"ר הדירקטוריון. מבריינסוויי נמסר כי לבוהם, במסגרת תפקידו בקרן פימי, ניסיון רב בהשקעות בחברות, הובלת תהליכי צמיחה עסקיים ובמיזוגים ורכישות, ושימש כדירקטור בחברות רבות כדוגמת גילת, אורמת ונובולוג. הוא מחליף בתפקיד את ד"ר דויד זכות" אחד ממייסדיי החברה, שמשמש כיו"ר מאז היווסדה וכעת ישמש כדירקטור מן המניין.

טיפול חשמלי בדיכאון, סכיזופרניה והתמכרות

בריינסוויי פיתחה קסדה בשם Deep TMS לגירוי חשמלי לטיפול בלתי פולשני בהפרעות נוירולוגיות ופסיכיאטריות נפוצות דוגמת דיכאון, סכיזופרניה, אפילפסיה, מאניה-דיפרסיה ועוד. בקסדה מותקנים סלילים אלקטרומגנטיים המפעילים זרמים חשמליים המשפיעים על קליפת המוח (Cortex) ומסייעים לטפל בהפרעות. הטיפולים בתסמונות השונות באמצעות הקסדה נבדלים בעומק הגירוי החשמלי ועוצמתו, התדרים, המיקום, משך זמן הטיפול ותדירותו. בארצות הברית, ההתוויות שעבורן מאושר המכשיר שלה לשימוש הן טיפול בדיכאון חריף, דיכאון חרדתי, הפרעה אובססיבית-קומפולסיבית (OCD) וגמילה מעישון וממשככי כאבים.

הכנסותיה של בריינסוויי ברבעון השלישי של 2022 הסתכמו ב-5.2 מיליון דולר, ירידה של 36% לעומת הרבעון המקביל ב-2021. ההפסד התפעולי הסתכם ב-4.9 מיליון דולר. בסך הכול, נכון לסוף הרבעון השלישי, היקף המערכות המותקנות עומד על 851.

האזינו לשיחה עם הדר לוי, מתוך תוכנית מס' 39 בפודקאסט שלנו, שעלתה ביוני 2021:

 

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , מינויים , מכשור רפואי

פורסם בתגיות: בריינסוויי , הדר לוי