כרם נבו מונתה לסמנכ"לית חטיבת הצמיחה ברשות החדשנות

15 אוגוסט, 2023

כיום היא משמשת כראש מטה לנשיא Wix, ועוסקת בתחומים חוצי-ארגון שעליהם הוא מופקד. מנכ"ל רשות החדשנות, דרור בין: "היא מבינה לעומק את הצרכים והאתגרים של חברות המבקשות להתבסס בישראל ולצמוח כאן"

כרם נבו מחברת Wix תיכנס באוקטובר 2023 לתפקיד סמנכ"לית ברשות החדשנות, ותהיה אחראית על חטיבת חברות הצמיחה ברשות, אשר מטפלת בקבוצת החברות הצומחות והגדולות בתעשיית ההייטק הישראלית. מנכ"ל רשות החדשנות, דרור בין, אמר שכרם "מבינה לעומק את הצרכים והאתגרים הניצבים בפני חברות המבקשות להתבסס בישראל ולצמוח כאן. חברות הצמיחה מקיימות פעילות שאינה רק מו"פ, כגון שיווק, מכירות, ייצור ועוד. הן מהוות מרכיב קריטי באקוסיסטם הישראלי. הצרכים של חברות צמיחה שונים משל חברות הזנק ומתפקידנו לעזור להן על-מנת לחזק את היתרון התחרותי שלנו בעולם".

כיום כרם משמשת כראש מטה לנשיא Wix, ועוסקת בתחומים חוצי-ארגון שעליהם הוא מופקד, בהם: אסטרטגיה עסקית, תהליכי שינוי ארגוניים, שיתופי פעולה עסקיים, תפעול ובינוי, קשרי חוץ ומשקיעים, ועודבמקביל היא אחראית על קשרי ממשל גלובליים של Wix ומטפלת בנושאי חקיקה דוגמת כלכלה דיגיטלית, מיסוי בינלאומי, שימוש בטוח ברשת וכדומה.

כרם היא מייסדת ומנכ"לית פורום חברות הצמיחה המונה כ-30 חברות הייטק ישראליות המעסיקות יותר מ-500 עובדים כל אחת. הפורום היה בפורום שותף בגיבוש מהלכים כגון: חקיקת חוק תעשיות עתירות ידע לשנת 2023, הגדרת מפעל טכנולוגי במסגרת חוק עידוד השקעות הון, העברת חקיקה בתחום הממשל התאגידי להתאמת דינים לדין האמריקאי, העברת חקיקת מס להקלה על ביצוע מיזוגים ורכישות כאשר החברה הישראלית היא הרוכשת, סיוע בעיצוב מסלול למומחים זרים להייטק ועוד.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אנשים , חדשות

פורסם בתגיות: כרם נבו , רשות החדשנות