אלה 10 הסטארט-אפים שנבחרו לתוכנית ההאצה של דלויט

5 דצמבר, 2023

פירמת הייעוץ הבינלאומית מלווה חברות ישראליות בתהליך התרחבותן לארצות הברית. זהו המחזור השישי של התוכנית, והיא תתייחס גם לסוגיות הקשורות למלחמה

תוכנית ההאצה Deloitte Launchpad של פירמת הייעוץ Deloitte הכריזה על עשר חברות שנבחרו למחזור השישי של התוכנית. התוכנית אשר הושקה בתחילת 2020, מלווה חברות סטארט-אפ ישראליות בשלב הצמיחה בהרחבת הפעילות שלהן לארה"ב, על ידי מתן תמיכה וגישה לרשת הקשרים ולמשאבים העולמיים של Deloitte.

למחזור הקרוב נבחרו מיזמים עם מוצר קיים, הכנסות שנתיות של מעל חצי מיליון דולר, צמיחה חיובית ביחס לאשתקד והצגת תוכנית עסקית הכוללת כוונה להתרחבות לשוק האמריקאי בשנה הקרובה. מדלוייט נמסר כי התוכנית עונה גם על כאבים חדשים שעלו בקרב היזמים בתקופה האחרונה בעקבות פרוץ המערכה, והותאמה נוכח המיתון העולמי והמצב בארץ. 

המיזמים הנבחרים יקבלו ליווי מקצועי של Deloitte בארה"ב ובישראל, גישה למשאבים ולרשת הקשרים של החברה, גישה לקרנות הון סיכון בארה"ב, איתור הזדמנויות והכנת בדיקת נאותות. 

מאז תחילת התוכנית 43 חברות השלימו אותה על גבי חמישה מחזורים. כלל החברות גייסו עד כה מעל 750 מיליון דולר במצטבר.

אלה 10 הסטארט אפים שנבחרו למחזור הנוכחי של התוכנית:

  1. BioT Medical- מפתחת פלטפורמת B2D לתעשיית המד-טק על הענן, ומהווה ממשק בין הטכנולוגיה הרפואית עם אנשי מקצוע בתחום הבריאות. היא כוללת מודולים חיוניים שונים ומאפשרת טכנולוגיה רפואית מרוחקת ומותאמת אישית לצרכי המטופל ולצרכי ארגוני הבריאות בעתיד. 
  2. Cyclops Security- מפתחת פלטפורמת חיפוש קונטקסטואלית עבור צוותי סייבר וקומפליאנס. המערכת מאפשרת לאנשי הצוות לשאול את המערכת כל שאלה לגבי המידע שנאסף בפתרונות הסייבר המגוונים של החברה, ולקבל תשובה מהימנה ופרקטית. 
  3. Entitle– מפתחת מערכת לניהול הרשאות בענן. על ידי אוטומציה של ניהול הרשאות, המערכת מאפשרת לכל עובד בארגון לבקש גישה למערכות שונות בענן ולקבל מענה מהיר ויעיל. 
  4. Imagen– מביאה את מהפכת ה-AI לצילום מקצועי. אימג׳ן לומדת את סגנון העריכה האישי של כל צלם על בסיס פרוייקטי עבר שעשו, ומחיל אותו על תמונות חדשות, כך שהצלם חוסך 90% מזמן העבודה הידנית. 
  5. Indoor Robotics- מפתחת פתרון לניטור פנימי של מבנים באמצעות ציי רחפנים. הפתרון שפיתחה החברה מתממשק למערכות הבניין החכם, ומאפשר לרחפנים ולאנשי הצוות להגיב לאירועים שונים במהירות וביעילות. 
  6. Kahoonaמפתחת כלי לצוותי השיווק, המאפשר סגמנטציה ואקטיבציות מדויקות ומונחות פרסונות על 90% מהמשתמשים אשר כיום ״אינם מזוהים״. קאהונה חקרה ופיתחה מנוע להעשרת קהלים מבוסס על מידע שונה, הבוחן את התנהגות המשתמשים באתר באופן ייחודי לה, ומכסה 100% מהמשתמשים – ללא צורך בהתחברות או במידע היסטורי – המביא להורדת עלויות שיווק ולעליה במכירות. 
  7. Octopai– פורצת דרך בתחום מיפוי המידע וניהול מטא-דטא בארגונים גדולים. החברה מפתחת תשתית עבור אנשי דאטה המאפשרת קבלת החלטות מושכלות ומהירות יותר וניהול מערכות הנתונים המורכבות של הארגון בצורה יעילה וחכמה יותר. הפתרון של אוטופיי מתחבר באופן אוטומטי לכל כלי הדאטה הארגוניים, ובונה באופן מידי מיפוי אוטומטי של כל פריטי המידע ברשת הארגונית ועוזרים לנהל אותם במהימנות. 
  8. Piiano– עוזרת לחברות להילחם בפריצות וגניבות מידע בענן. פיאנו מציעה כלי פיתוח למפתחי אפליקציות כדי שיוכלו לבנות ולנהל את בקרות ההגנה על המידע הרגיש של הלקוחות שלהם. פיאנו מספקת פתרון רוחבי החל משלב מציאת בעיות הגנה על מידע בתוך הקוד באופן אוטומטי, ועד מימוש פתרון פשוט של הגנת מידע דרך ממשק תכנות ידידותי שיכול להשתלב בכל צוותי הפיתוח בארגון. 
  9. Odeeo -מייצרת פתרונות עבור מפרסמי משחקים ניידים כדי לפתוח את הפלח הצומח של ערוץ השיווק (אודיו ועולם המשחקים), תוך העצמת מפרסמי אודיו להגיע לקהלים בקנה מידה גדול ומגוון. המשימה של  חברת אודיאו היא ליצור חווית פרסום טובה יותר במשחק המחברת בין גיימרים, מפתחים ומותגים באמצעות חדשנות אודיו. 
  10. Statement– מפתחת פלטפורמה לצוותי הכספים הארגון, המאפשרת אופטימיזציה של תהליכים פיננסיים. הפלטפורמה מציגה תמונת מצב פיננסית עדכנית המרכזת את כל החשבונות ונכסי הארגון במקום אחד לטובת אוטומציות של תהליכי תשלום. 

 

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: גיוסי הון , חברות סטראט-אפ , חדשות