סרגון זכתה בפרויקט של 150 מיליון דולר בשוק הטלקום ההודי

11 ינואר, 2024

תספק אלפי מערכות תמסורת במסגרת פרויקט של ספקית תקשורת ארצית לשדרוג רשת התקשורת שלה. פריסת המערכות תימשך שנתיים וסרגון תספק גם שירותי תחזוקה וניהול. "מעיד על מעמדה של החברה"

חברת סרגון (Ceragon) הכריזה היום על פרויקט ענק בשוק הטלקום ההודי. החברה חתמה על הסכם עם אינטגרטור מקומי, המבצע פרויקט של שדרוג תשתיות תקשורת עבור ספקית שירותי תקשורת במדינה, שמשקיעה כעת מיליארדי דולרים בשדרוג השירותים שלה. מדובר בפרויקט נרחב בהיקף של כ-150 מיליון דולר עבור סרגון, וזאת על פני מספר שנים. מנייתה של סרגון מטפסת במסחר המקדים בנסד"ק בכ-9%.

הפרויקט יתמקד בהגדלת קיבולת הרשת ובהנגשת הקישוריות לאזורים נוספים, והוא יתבסס בין היתר על מערכות התמסורת האלחוטית החדשות שהשיקה סרגון. פריסת המערכות תחל ברבעון השני של 2024 ותימשך לאורך 7-9 רבעונים.  מלבד אספקת החומרה, סרגון תספק שירותי תחזוקה וניהול רשת. רכיב השירותים מהווה כרבע מסך התמורה בפרויקט.

הודו היא שוק היעד העיקרי של סרגון. שוק הטלקום המקומי עובר בשנים האחרונות תהליך מואץ של מודרניזציה ומעבר לדור הרביעי ולדור החמישי והרחבת הנגישות גם לאזורים כפריים. מנכ"ל סרגון, דורון ארזי: "היקפו העצום של הפרויקט ממחיש את מעמדה של סרגון כספקית חדשנית ומהימנה בתחום התמסורת האלחוטית."

חברת סרגון מפתחת ומייצרת פלטפורמות תקשורת אלחוטית עבור מרכיב התמסורת (Backhaul) ברשתות סלולריות, המקשרות בין אתרים מרוחקים ובין תאים סלולריים וליבת הרשת. ההתמקדות המרכזית של החברה היא ברשתות מוגדרות תוכנה (SDR) עבור תשתיות הדור החמישי (5G).

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות