פי.סי.בי: הזמנה בהיקף של 19 מיליון דולר מלקוח ביטחוני בארה"ב

12 מאי, 2024

תספק מעגלים מודפסים לתקופה של 4 שנים. החברה חווה גידול בהזמנות מהמגזר הביטחוני המקומי והעולמי על רקע המלחמות באוקראינה ובעזה

חברת פי.סי.בי דיווחה היום (א') על קבלת הזמנה משמעותית בתחום הביטחוני בארצות הברית. יצרנית ה-PCB הישראלית חתמה עם יצרן אמריקאי בתחום הצבאי-תעופתי על הסכם לאספקה של מעגלים מודפסים בהיקף כולל הנאמד בכ-19 מיליון דולר לתקופה של 4 שנים. פי.סי.בי חווה גידול בהזמנות מהמגזר הביטחוני מאז פרוץ המלחמה.

מדובר בלקוח קיים, שעימו חתמה באחרונה החברה הסכם בהיקף כספי של כ-5.7 מיליון דולר לתקופה בת שלוש שנים. בעקבות ההודעה עולה מניית החברה בשעות הבוקר ביותר מ-8% לשווי שוק של כ-291 מיליון שקל. 

פי.סי.בי טכנולוגיות מייצרת מעגלים מודפסים ומצעים, מבצעת הרכבות של רכיבים אלקטרוניים על מעגלים מודפסים ("זיווד אלקטרוניקה") ומספקת החל מ-2023 גם שירותי ייצור בתחום המיזעור של מערכות אלקטרוניות (מיקרואלקטרוניקה) ופיתוח וייצור מארזי SIP באמצעות החברה הבת החדשה iNPACK.

הכנסותיה של פי.סי.בי ב-2023 הסתכמו ב-136 מיליון דולר, בהשוואה ל-128.4 מיליון דולר. בהתפלגות לתחומי פעילות, כ-75 מיליון דולר הגיעו מזיווד אלקטרוניקה ו-58.7 מיליון דולר מייצור מעגלים מודפסים. להערכת החברה, כפי שפורסמה בדו"ח השנתי, היא מחזיקה בכ-11% משוק המעגלים המודפסים הישראלי.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: דוחות רווח , חדשות , ייצור וקבלנות משנה , מלחמה 2023

פורסם בתגיות: פי.סי.בי טכנולוגיות