פי.סי.בי: "צבר ההזמנות נתמך בעיקר משוקי הצבא והתעופה"

19 מאי, 2024

צבר ההזמנות של יצרנית המעגלים המודפסים עומד על 181 מיליון דולר. ההכנסות ברבעון הראשון עלו בכ-2% להיקף של כ-33.9 מיליון דולר. הרווח הנקי הסתכם ב-1.6 מיליון דולר

חברת פי.סי.בי טכנולוגיות (PCB Technologies) ממגדל העמק, דיווחה הבוקר (א') על הכנסות של 33.9 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2024, גידול קל של כ-2% בהשוואה להכנסות של כ-33.2 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד. פי.סי.בי נמצאת בשליטת פימי (כ-48%). ונסחרת בבורסת תל אביב לפי שווי של 290 מיליון שקל. הרווח הנקי ברבעון הראשון עמד על כ-1.6 מיליון דולר. צבר ההזמנות הנוכחי עומד על 181 מיליון דולר, ולדברי החברה, נתמך בעיקר על לקוחות משוקי הצבא והתעופה.

הכנסות תחום המעגלים המודפסים והמצעים גדלו ברבעון הראשון ב-7.8% ל-17.3 מיליון דולר, ואילו ההכנסות בתחום זיווד אלקטרוניקה קטנו בכ-7.4% להיקף של כ-17.3 מיליון דולר. בתחום מזעור מערכות אלקטרוניות, שאותו מרכזת חברת iNPACK ומהווה תחום חדש שאותו פי.סי.בי מסמנת כמנוע צמיחה עתידי – היא רשמה הכנסות של כ-1 מיליון דולר, גידול שנתי של כ-174.6%. בחברה מציינים כי הגידול בהכנסות תחום מזעור מערכות אלקטרוניות נובע מביקוש גובר בקרב לקוחות צבאיים.

בשנת 2023 צמחו המכירות של חברת חברת פי.סי.בי בכ-5.9%, והסתכמו בכ-136.1 מיליון דולר.עובד שפירא, מנכ"ל פי.סי.בי טכנולוגיות, אמר: "אנו צופים כי מגמת השיפור ברווחיות תימשך לאורך השנה ונפעל להמשך ניצול הזדמנויות עסקיות שמסתמכות על גידול בביקושים בשוק הצבאי בפלטפורמות טכנולוגיות שפי.סי.בי מחזיקה בהם יתרון יחסי ונתח פעילות משמעותי".

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: דוחות רווח , חדשות , ייצור וקבלנות משנה , תעופה וביטחון , תעשייה ישראלית

פורסם בתגיות: פי.סי.בי טכנולוגיות