רדקום הבטיחה חוזים חדשים בשווי של 45 מיליון דולר

9 יוני, 2024

החברה, המספקת פלטפורמה לאבטחת שירות ברשתות דור חמישי, חידשה חוזים עם רקוטן היפנית ומפעילת תקשורת אמריקאית. באחרונה השיקה צ'ט-בוט מבוסס GenAI

חברת רדקום (Radcom) דיווחה כי חתמה במהלך המחצית הראשונה של 2024 חוזים חדשים בהיקף של יותר מ-45 מיליון דולר. לדברי החברה, מדובר בהישג משמעותי המבטא את הצלחת האסטרטגיה העסקית שלה, וזאת על רקע המעבר לטכנולוגיית 5G ורשתות מבוססות ענן.  מניית החברה עלתה מתחילת השנה ב-18% במסחר בנסד"ק לשווי של 146.3 מיליון דולר.

ברבעון הראשון של 2024 רשמה החברה הכנסות של 14.1 מיליון דולר, גידול של 17% לעומת הרבעון המקביל של 2023, ורווח נקי (GAAP) של 0.8 מיליון דולר, בהשוואה לרווח נקי של 0.6 מיליון דולר בשנה שעברה. בקופת המזומנים של החברה היה נכון לסוף הרבעון הראשון סכום שיא של 85.3 מיליון דולר.

בחודש אפריל דיווחה רדקום כי האריכה חוזה עם מפעילת תקשורת בארצות הברית לשימוש בפלטפורמת אבטחת השירות ACE. במסגרת החוזה, מפעילת התקשורת תפעיל את ACE על גבי פלטפורמת הענן של אמזון, AWS, במתכונת SaaS, וזאת כדי להשיג גמישות גדולה יותר בניהול הרשת והתאמה לשינויים. החברה גם הודיעה על חידוש החוזה הרב-שנתי עם מפעילת התקשורת היפנית רקוטאן (Rakutan), אחד משיתופי הפעולה האסטרטגיים החשובים של החברה. בחודש מאי הכריזה רדקום על השקת Net Talk, צ'ט-בוט מבוסס GenAI שמאפשר למנהלי רשתות לקבל תובנות על הרשת באמצעות שפה טבעית.

רדקום מפתחת פתרונות לניטור תעבורה ואבטחת שירות (Service Assurance) ברשתות תקשורת. פלטפורמת ACE של החברה, הייעודית לרשתות 5G, להבטחת שירות נועדה כדי לוודא כי כל משתמש זוכה לרוחב-הפס ולתעבורת הנתונים הנדרשים כדי שהיישום יפעל כמצופה, בין אם מדובר בצפייה בסרטון ביוטיוב, משחק רשת או תקשורת בין רכבים (V2X). ברשתות דור חמישי האתגר הוא מורכב יותר וזאת בשל ריבוי המכשירים והיישומים. ACE עושה שימוש בכלים של למידת-מכונה, שמאפשרים לאפיין, על סמך זיהוי מאפיינים וחריגות, את סוגי המכשירים ואת תבניות השימוש עבור היישומים, גם כאשר התוכן מוצפן. ב-2023 רשמה רדקום הכנסות של 51.6 מיליון דולר, בהשוואה ל-46.1 מיליון דולר ב-2022.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: בינה מלאכותית , דוחות רווח , דור חמישי , חדשות , תקשורת

פורסם בתגיות: רדקום