אירוע לקוחות Agilent נערך בסימן איכות ושירות ללא פשרות

21 אוגוסט, 2011

לאירוע שנערך בגן האירועים "בית הלורדים" שבתל-מונד, הגיעו יותר מ-500 לקוחות, שותפים ונציגים מתעשיית האלקטרוניקה. במהלך הקוקטייל החגיגי, הציגה Agilent עשרות מוצרים חדשים שהושקו בשנה החולפת. בהם משפחת האוסילוסקופים של החברה, המונה כיום כ-120 דגמים שונים, כולל סדרות ה- InfiniiVision 2000/3000X

Agilent הציגה את משפחת האוסילוסקופים של החברה, המונה כיום כ-120 דגמים שונים, כולל סדרות ה- InfiniiVision 2000/3000X שהושקו בפברואר

מאת ליטל וייס, Agilent ישראל

אג'ילנט סקופים אוסילוסקופים InfiniiVisionכמיטב המסורת, ערכה חברת ציוד הבדיקה והמדידה  Agilent Technologies את אירוע הלקוחות השנתי שלה בפעם הששית, והפעם בסימן "איכות ושירות ללא פשרות". לאירוע שנערך בגן האירועים "בית הלורדים" שבתל-מונד, הגיעו יותר מ-500 לקוחות נבחרים, שותפים עסקיים ונציגים מתעשיית האלקטרוניקה.

אג'ילנט צב"ד גיוון אימג'ינג אוסילוסקופים
מנכ"ל Agilent ישראל איציק סיטון (מימין) עם כריס טרים, סמנכ"ל מכירות אירופה ב-Agilent העולמית

במהלך הקוקטייל החגיגי הציגה Agilent עשרות מוצרים חדשים שהושקו בשנה החולפת. בהם משפחת האוסילוסקופים של החברה, המונה כיום כ-120 דגמים שונים, כולל סדרות ה- InfiniiVision 2000/3000X שהושקו בפברואר וזוכות מאז לפופולריות רבה.

הובלה טכנולוגית

לאחר הקוקטייל, צפו האורחים בסרטון קצר המציג את ערכי החברה: חדשנות, אמון ויושרה (Trust & Integrity), עבודת צוות, מיקוד בצורכי הלקוח, עמידה בהתחייבויות וזמן תגובה מהיר באיכות ללא פשרות. מנכ"ל  Agilent ישראל, איציק סיטון, הדגיש את תרומת קהילת ההייטק לחוסנה של מדינת ישראל ואת מחוייבותה של Agilent לחברות טכנולוגיות בראשית דרכן. נציג Agilent העולמית באירוע היה סמנכ"ל מכירות אירופה, כריס טרים, שציין את מרכזיותה של ישראל כמובילה טכנולוגית ובעלת השפעה על תעשיית ההייטק העולמית.

אחת מהחברות שזכו לתמיכתה של Agilent כבר בשלבי המחקר והפיתוח הראשוניים ביותר היא חברת Given-imagine, אשר יצרה מהפיכה עולמית בעקבות פיתוח מצלמה בתוך גלולה (PillCam) המאפשרת לבצע בדיקות בלתי פולשניות במערכת העיכול. אורחת הכבוד בארוע היתה מנהלת פרוייקטים בחברת Given Imaging, שירי רוזנטל, אשר הסבירה באופן מרתק את פעולת הגלולה ותרומתה לחקר מחלות בדרכי העיכול.

גולת הערב היתה ההופעה של אתניקס עם מיטב להיטיהם, אשר הרקידו את כל המשתתפים, לסיום נהנו האורחים ממבחר קינוחים משובחים – כשהאיכות גבוהה הטעם מצויין.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אנשים , חדשות , ציוד בדיקה