נשיא ומנכ"ל קיידנס העולמית יפתח את כנס CDNLive! בישראל

12 ספטמבר, 2011

נשיא ומנכ"ל קיידנס (Cadence) העולמית, ליפ-בו טאן, יפתח את הכנס הטכנולוגי השנתי של חברת קיידנס ישראל למשתמשים ולמפתחים בתעשיית השבבים והאלקטרוניקה הישראלית. הכנס יתקיים ביום ב', 26 בספטמבר 2011, במרכז הכנסים אבניו שבקרית שדה התעופה

ארז צור: "כנס CDNLive! 2011 מוצא את קיידנס חזקה מתמיד"

תכנון אלקטרוני סמיקונדקטורסנשיא ומנכ"ל קיידנס (Cadence) העולמית, ליפ-בו טאן, יפתח את הכנס הטכנולוגי השנתי של קיידנס ישראל למשתמשים ולמפתחים בתעשיית השבבים והאלקטרוניקה הישראלית. הכנס יתקיים ביום ב', 26 בספטמבר 2011, במרכז הכנסים אבניו שבקרית שדה התעופה.

השנה יתמקד הכנס במימוש חזון EDA360 אשר הוצג לראשונה על ידי קיידנס בשנת 2010. בכנס יוצגו המגמות המרכזיות בתחומי הסיליקון, מערכות על-גבי שבב (SoC) ומימוש מערכות, לצד האתגרים המובילים בתחום התכנון.

ליפ-בו טאן יפתח את מליאת הכנס בהרצאה על חזון ה-EDA360 ועל היעדים האסטרטגיים של החברה. אחריו סגן נשיא למחקר ופיתוח בקיידנס, ידבר נימיש מודי, על התכנסות אפקטיבית בזמן פיתוח משולב חומרה/תוכנה.  כמן כן יגיע לאירוע סגן נשיא למחקר ופיתוח בקיידנס, סאנג'יי סריבאסטבה, יציג את אסטרטגיית ה-IP של החברה.

מפגש חברתי ומקצועי

בכנס ייערכו הרצאות טכניות בנושאי וריפיקציה, תכנון דיגיטלי, תכנון אנלוגי ו-PCB, וכן סיפורי הצלחה של לקוחות, בהם: אלטייר, CEVA, פריסקייל, ספנשיין, TI ועוד. בצד הכנס תיערך תערוכה מקצועית מקיפה בהשתתפות עשרות חברות.

מנכ"ל קיידנס ישראל, ארז צור, אמר שחברת קיידנס הכריזה בשנת 2010 על אסטרטגיית EDA360, אשר מגדירה כיצד צריך להתמודד עם פער הריווחיות בתעשיית האלקטרוניקה. "כנס CDNLive! 2011 מוצא את קיידנס חזקה מתמיד, כאשר חזון ה-EDA360 שדרש מאתנו לשתף פעולה כדי לספק ללקוחות את הפתרונות המתאימים ביותר, כבר מתממש ומתחיל להראות תוצאות. הכנס השנה מספק פלטפורמה להצגת שיתופי הפעולה , ומעניק לקהילת המשתמשים והמפתחים הזדמנות להיפגש ולהחליף מידע".

לתוכנית הכנס ולהרשמה: לחץ כאן

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , תוכנה ותכנון אלקטרוני