אבנט ישראל החלה להפעיל תוכנה ארגונית לזיהוי הזדמנויות

30 אפריל, 2015

התוכנה בשם Opportunity Tracking System פותחה על-ידי חברת Web360 בהתאם להגדרות של אבנט. היא מאפשרת לכל אנשי הצוות הטכני להפיץ ביניהם מידע על הזדמנויות ולגבש תגובה פרו-אקטיבית

התוכנה בשם  Opportunity Tracking System פותחה על-ידי חברת Web360 בהתאם להגדרות של אבנט. היא מאפשרת לכל אנשי הצוות הטכני להפיץ ביניהם מידע על הזדמנויות ולגבש תגובה פרו-אקטיבית

דני קורן. הישראלים מצטיינים בפתרונות תעשייתיים
דני קורן. תוכנית "ביחד כל הדרך"

חברת הפצת הרכיבים אבנט ישראל (Avnet) החלה להפעיל בחודשים האחרונים מערכת תוכנה ארגונית שפותחה במיוחד עבורה, במטרה לאתר הזדמנויות עיסקיות ולאפשר לאנשי המכירות להגיש הצעות פרו-אקטיביות ללקוחות פוטנציאליים. מדובר בתוכנה שפותחה עבורה על-ידי חברת Web360 בהתאם להנחיות של אבנט.

התוכנה נמצאת בשימוש 13 מנהלי תיקי הלקוחות ו-22 מהנדסי התמיכה הטכניים של אבנט, שכל אחד מהם אחראי גם על הפיתוח הטכני של 5-6 לקוחות במגוון תחומים. לדברי נשיא אבנט, דני קורן, "תפקידם הוא לשמש העיניים האוזניים שלנו בכל פעם שהם מגלים הזדמנות".

פרוייקט "יחד כל הדרך"

התוכנה שפותחה נקראת Opportunity Tracking System. מדובר בתוכנת CRM ממוקדת פרוייקטים. היא מאפשרת לכל אחד מהמהנדסים להעלות פרטי מידע שהוא מזהה כבעלי פוטנצילא עסקי, המדווחים מיד לשאר מהנדסי התמיכה. הדבר מאפשר להם להחליט האם ההזדמנות מתאימה להם, ולהגיב מיד עם הצעות אקטיביות ללקוח הפוטנציאלי.

קורן סיפר ל-Techtime שהרעיון עלה לפני מספר חודשים בעקבות סדנת התייעלות שנערכה בחברה. "אספנו את כל הדרג הניהולי וחילקנו אותם לזוגות דיון, כאשר כל צוות היה צריך לבוא עם רעיונות לייעול העבודה והפיכתה ליותר מקצועית. בסיכום התברר שתעשה מתוך עשרת הצוותים אמרו שאנחנו צריכים לעבוד יותר ביחד. לכן נתנו לתוכנית את השם 'יחד כל הדרך' ואיתרנו את החברה שתוכל לכתוב את התוכנה".

כיצד העבודה באמצעות OTS מתנהלת ברמה היומיומית?

קורן: "כל אחד ממהנדסי התמיכה מזין למערכת את ההזדמנות שהוא נתקל בה ושהוא מאמין שזהו פרוייקט משמעותי. כל האנשים הטכניים מקבלים מיד את המידע, ומעריכים מהי חשיבותו מבחינתם וכיצד להגיב אליו.

"בכל שבוע יוצא דו"ח המסכם את כל הפרוייקטים שעלו באותו שבוע על המפה. מדובר בהצלחה גדולה מאוד מבחינתנו. אנחנו עדיין עובדים על ייעול המערכת והוספת מודולים בהתאם לצרכים שלנו. בישיבת ההנהלה השבועית שלנו משתתף אחד מהאנשים הטכניים ונותן לנו סקירה מה היה במהלך השבוע וכיצד הצוות הגיב להזדמנויות. המטרה היא להמשיך ולייעל את המערכת".

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , שיווק והפצה