איתן זמיר מונה ל-CFO של סטרטסיס לאחר התפטרות לילך פייאורסקי

21 דצמבר, 2021

פייאורסקי מילאה את התפקיד כחמש שנים. זמיר עבד תחתיה כסגן נשיא. סטרטסיס סיימה את הרבעון השלישי עם הכנסות של 159.1 מיליון דולר וקופת מזומנים של כחצי מיליארד דולר

יצרנית מדפסות התלת-מימד סטרטסיס (Stratasys) הודיעה על מינויו של איתן זמיר לתפקיד סמנכ"ל הכספים של החברה, וזאת לאחר שסמנכ"לית הכספים הנוכחית, לילך פייאורסקי, הגישה את התפטרותה לאחר כחמש שנים בתפקיד. בשנתיים האחרונות שימש זמיר כסגן נשיא לכספים (VP Finance). לפני כן היה שותף בפירמת ראיית החשבון PwC.

ברבעון השלישי עמדו הכנסותיה של סטרטסיס על 159 מיליון דולר, בהשוואה ל-127.9 מיליון דולר ברבעון המקביל ב-2020. עם זאת, בשורה התחתונה, סיימה החברה את הרבעון עם הפסד נקי של 18.1 מיליון דולר (במונחי GAAP). בקופתה של החברה יש כ-520 מיליון דולר נכון לסוף הרבעון השלישי.

סטרטסיס הגדירה תחת המנכ"ל הנוכחי, יואב זייף, אסטרטגיה חדשה להעברת הדגש מטכנולוגיות מוכוונות אבות-טיפוס (Prototyping), לטכנולוגיות מוכוונות ייצור (Production), ולשימוש גובר בפולימרים. במסגרת זו, ביצעה החברה ב-2020 מספר מהלכים משמעותיים, ובכלל זה התייעלות ארגונית שכללה צמצום כוח העבודה ושתי רכישות של חברת Origin האמריקאית ושל חברת RPS הבריטית. שימוש במדפסות כחלק מקווי הייצור יגדיל משמעותית גם את כמות המדפסות בתעשייה וגם את היקף השימוש בחומרי ההדפסה.

סטרטסיס הכריזה בחודשים האחרונים על מספר חוזים משמעותיים בתחום הייצור. כך למשל, בחודש ספטמבר 2021 דיווחה החברה על חוזה עם הצי האמריקאי למכירת 25 מדפסות מדגם F900, אשר יוצבו בבסיסי החיל וישמשו לצורך הדפסת חלפים עבור צורכי התחזוקה של הצי. סטרטסיס גם חתמה על חוזה בשווי של כמה מיליוני דולרים עם יצרן גלובלי מוביל, שזהותו לא נמסרה, לרכישת מספר מדפסות F900 לצורך ייצור סדרתי.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: 3D-Printing , אנשים , חדשות , מינויים , תעשייה ישראלית

פורסם בתגיות: איתן זמיר , לילך פייאורסקי , סטרטסים