רון פרוינד מונה לסמנכ”ל הכספים של אלטק

2 ינואר, 2022

החליף את אלון מועלם, אשר פרש מהחברה לאחר שלוש שנים בתפקיד. ברבעון השלישי של 2021 החברה דיווחה על ירידה במכירות להיקף של כ-8 מיליון דולר. נפגעה משער השקל מול הדולר

רון פרוינד
רון פרוינד

חברת אלטק (Eltek) מפתח תקווה הודיעה על מינויו של רון פרוינד לתפקיד סמנכ”ל הכספים במקומו של אלון מועלם, אשר פרש מהחברה לאחר שלוש שנים בתפקיד. פרוינד מגיע מחברת אופיר טורס שבה שימש כמשנה למנכ”ל וכסמנכ”ל כספים. בעבר הוא שימש כמשנה למנכ”ל הכספים של חברת סולתם אשר נמכרה לאלביט. מועלם ניהל את כספי החברה בתקופת שינוי שבה היא עברה מהפסד לרווח וביצעה השקעות רבות בתשתית ייצור המעגלים המודפסים.

ברבעון השלישי של שנת 2021 החברה דיווחה על תוצאות מאוכזבות: המכירות ירדו מ-9.3 מיליון דולר ברבעון המקביל 2020 לכ-8 מיליון דולר ב-2021. החברה דיווחה על הפסד של 26 אלף דולר בהשוואה לרווח של כ-600 אלף דולר ברבעון השלישי 2020. בסך הכל, בתשעת החודשים הראשונים של 2021 הסתכמו מכירות החברה בכ-24.3 מיליון דולר, בהשוואה למכירות של 27.1 מיליון דולר בתשעת החודשים הראשונים של 2020. מנכ”ל החברה, אלי יפה, הסביר את הירידה במספר הנמוך של ימי עבודה בהשוואה לרבעון המקביל (עקב החגים) ובהתחזקות השקל מול הדולר.

“בתשעת החודשים הראשונים של 2021 השקענו 1.4 מיליון דולר ברכישת ציוד חדש. אנחנו ממשיכים לבצע השקעות כדי לשפר את תהליכי הייצור ולעבוד במתכונת של Industry 4.0”. בשיחת הוועידה עם אנליסטים הוא דיווח שהחברה ביצעה התקדמות משמעותית בפרוייקט מחקר ופיתוח אשר מיועד לאפשר לה לייצר מעגלים איכותיים במהירות גבוהה יותר ובמחיר נמוך יותר מהמקובל כיום.

חברת אלטק מפתח תקווה מעסיקה כ-400 עובדים ומתמחה בייצור מעגלים גמישים קשיחים ומעגלים מודפסים מורכבים. החברה נמצאת בשליטת קבוצת ניסטק (Nistec), ונסחרת בנסד”ק לפי שווי חברה של כ-21.7 מיליון דולר.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , ייצור וקבלנות משנה , תעשייה ישראלית