רינת זילברשטיין מונתה למנכ"לית מרכז המו"פ של AT&T ישראל

22 פברואר, 2023

זילברשטיין כיהנה בשש השנים האחרונות כמנהלת חטיבת מחקר ופיתוח מוצרי התוכנה של AT&T ישראל במספר תחומים אסטרטגיים של החברה. היא תחליף את נטלי קרמר שכיהנה בתפקיד בשלוש השנים האחרונות

ענקית הטלקום האמריקאית AT&T הודיעה היום כי מינתה את רינת זילברשטיין למנכ"לית מרכז המחקר והפיתוח שלה בישראל. היא תשמש גם כסגנית נשיא ב-AT&T העולמית. זילברשטיין, שעמדה בראש חטיבת מוצרי התוכנה של AT&T ישראל בעולמות המובייל, המדיה והתקשורת, תחליף את נטלי קרמר שכיהנה בתפקיד בשלוש השנים האחרונות.

זילברשטיין החלה את דרכה המקצועית בסטארטאפ Interwise שנמכר ל-AT&T ב-2007, וכיהנה מאז בשורה של תפקידים בעולמות הפיתוח והמוצר במרכז המחקר והפיתוח של AT&T בישראל.

זילברשטיין תוביל כעת את הפעילות בישראל, שמונה כ-500 עובדים, ובנוסף מספר ארגוני פיתוח בארה"ב השייכים למערך הפיתוח העולמי של החברה. הארגון הגלובלי שיהיה תחת ניהולה ימנה מעל 1,000 עובדות ועובדים מעולמות פיתוח הסייבר, IoT, מובייל, תקשורת וענן.

AT&T נסחרת בבורסת ניו יורק בשווי שוק נוכחי של 137 מיליארד דולר. לחברה יותר מ-100 מיליון משתמשים וכ-2.5 מיליון עסקים בארצות הברית. החברה מציעה פתרונות תקשורת, סייבר, IOT, מובייל, ענן, E-commerce וטכנולוגיה לעסקים. מרכז המחקר והפיתוח הישראלי, בתל אביב ובקריית שדה התעופה, הוא מרכז אסטרטגי של החברה ומופקד על פיתוח המוצרים בתחומי הפעילות השונים של החברה.

 

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , מינויים , תקשורת

פורסם בתגיות: AT&T , רינת זילברשטיין