עופר שעיו מונה למנכ"ל Intel Ignite לונדון

13 יולי, 2023

היה ממייסדיי חברת Tvinci, שנמכרה לקלטורה, וניהל את תוכנית ההאצה של אמזון. עד כה השתתפו כ-140 חברות מישראל, אירופה וארצות הברית בתוכנית של אינטל, וגייסו סכום כולל של 1.5 מיליארד דולר

אינטל איגנייט (Intel Ignite), תוכנית הצמיחה של אינטל לחברות סטארט-אפ, הודיעה על מינויו של עופר שעיו למנכ״ל Intel Ignite לונדון. עופר [בתמונה] יוביל את תוכנית ההאצה של אינטל שתיפתח בלונדון בספטמבר הקרוב עם סטארט-אפים בריטיים נבחרים.

עופר היה מייסד-משותף ומנכ"ל של Tvinci, ולאחר מכירתה ל-Kaltura שימש במשך כחמש שנים סמנכ"ל בחברה והוביל את הפעילות העסקית של קלטורה באירופה. לאחר מכן היה ממייסדי תוכנית ההאצה של אמזון AWS לחברות סטארט-אפ בשלבים מוקדמים, בהשתתפות יזמים מאירופה, המזרח התיכון ואפריקה, שכללה ליווי בפיתוח, יציאה לשוק וגיוס משקיעים. הוא בעל תואר ראשון במשפטים וממשל מאוניברסיטת רייכמן.

תוכנית ההאצה של Intel Ignite הושקה בישראל ב 2019 ומנוהלת מישראל בכל העולם. בימים אלה קרב לסיומו המחזור השמיני של התוכנית בישראל, בהשתתפות עשרה סטארטאפים בתחומי הבינה המלאכותית, למידת מכונה, סייבר, חומרה, web 3.0 ועוד. לאורך השנים השתתפו בתוכנית למעלה מ-140 חברות בישראל, אירופה וארה"ב שגייסו במשותף קרוב ל-1.5 מיליארד דולר. הסטארטאפים מלווים במנטורים מאינטל ומומחים, ובורד של יועצים, המורכב מסמנכ"לי טכנולוגיה, מידע, פיתוח ודאטה מחברות מובילות, שמסייעים לחבר את היזמים עם גורמי מפתח בתחומי פעילותם לצורך שיתופי פעולה טכנולוגיים ועסקיים, נטוורקינג ומשוב.

עופר שעיו: "אנחנו נרגשים לבנות קהילת יזמים בלב לונדון באמצעות הניסיון שנצבר לאורך מחזורי התוכנית. לונדון הפכה בשנים האחרונות למרכז טכנולוגי עם למעלה מ-300 אלף איש העובדים בהייטק. השילוב של בוגרי מוסדות אקדמיים מובילים וגישה לקרנות הון סיכון הביא להתפתחות של תרבות סטרטאפים תוססת, במיוחד בתחומי פיתוח תוכנה ובינה מלאכותית. בחרנו למקם את מרכז הפעילות בקינגס קרוס, שבו ממוקמים משרדי חברות הטכנולוגיה הגדולות".

Intel Ignite היא תוכנית גלובלית בת 12 שבועות אליה נבחרים 30 סטרטאפים, עשרה לכל תוכנית בישראל, אירופה וארצות הברית.  הסטרטאפים מקבלים מעטפת מקיפה מאינטל וממומחים מובילים בתעשייה וגישה למובילים טכנולוגיים ועסקיים באקו-סיסטם הגלובלי, כמו גם נתיב מועדף אל המשקיעים הטובים ביותר.

 קרדיט צילום: עומר הכהן.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חברות סטראט-אפ , חדשות

פורסם בתגיות: אינטל איגנייט , לונדון