אלטק מגדילה את מצבת העובדים ב-25%

22 מאי, 2024

על מנת להרחיב את תפוקת הייצור. הכנסות החברה ברבעון הראשון הסתכמו ב-11.8 מיליון דולר. "צופים ביקוש גובר מהמגזר הבטחוני ב-2-3 שנים הקרובות"

יצרנית המעגלים המודפסים מפתח תקווה, חברת אלטק (Eltek), דיווחה על הכנסות של 11.8 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2024, עלייה קלה של 3% בהשוואה לרבעון המקביל של 2023. הרווח הנקי של החברה ברבעון הסתכם ב-1.7 מיליון דולר. החברה נסחרת בנסד"ק בשווי של 78 מיליון דולר, לאחר עלייה של 60% ב-12 החודשים האחרונים. בקופת המזומנים של החברה בתום הרבעון היו 19.9 מיליון דולר. מנכ"ל אלטק, אלי יפה, ציין כי התוצאות משקפות את ההשקעה של החברה ביעילות ובאיכות. "במהלך הרבעון היינו עדים למגמת עלייה בהזמנות ובבקשות להצעות מחיר".

באחרונה דיווחה החברה על הזמנה בהיקף של 1.6 מיליון דולר מלקוח בטחוני. "אנחנו מצפים להמשך הביקוש הגבוה מהמגזר הבטחוני לפחות ב-2-3 שנים הקרובות". עוד סיפר המנכ"ל כי הקושי של החברה להגדיל את תפוקת הייצור נעוץ במחסור בכוח אדם ולא במכונות, ועל כן בחברה מתכוונים להגדיל את כוח האדם בטווח הקרוב ב-15% ולאחר מכן בשיעור נוסף של 10%. כמו כן, בשנתיים הקרובות מתכוונת אלטק להקים קווי ייצור חדשים ולהצטייד במכונות, ובחברה מציינים כי האתגר יהיה להמשיך את הפעילות הרציפה של קווי הייצור הקיימים בזמן שדרוג התשתיות. בחברה גם מחפשים לרכוש יצרנית PCB אמריקאית, במטרה להרחיב את הפעילות בצפון אמריקה.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: דוחות רווח , חדשות , ייצור וקבלנות משנה

פורסם בתגיות: PCB , אלטק