שוקי ניר מונה לסמנכ"ל השיווק של סולאראדג'

3 יולי, 2024

מגיע לסולאראדג' מסאנדיסק. מחליף את יוגב ברק, שמילא את התפקיד ב-3.5 השנים האחרונות. מינויו מצטרף לעזיבתו של סמנכ"ל הכספים, ובשעה שהחברה מתמודדת עם מפנה עסקי שלילי חריף

שינוי נוסף בהנהלה של חברת סולאראדג' (SolarEdge). החברה הודיעה על מינויו של שוקי ניר לתפקיד סמנכ"ל השיווק (CMO) של החברה. ניר מחליף את יוגב ברק, שמילא את התפקיד ב-3.5 השנים האחרונות. המינוי מגיע מספר שבועות לאחר הודעת החברה על עזיבת סמנכ"ל הכספים הוותיק, רונן פאייר, ששימש בתפקיד כ-13.5 שנים.

בין 2006 ל-2016 עבד ניר ב-Sandisk ומילא שורה של תפקידים בכירים בתחומי השיווק והפיתוח העסקי. בתפקידו האחרון בסאנדיסק עמד בראש חטיבת מוצרי הצריכה בתפקיד סמנכ"ל בכיר. ניר הגיע לסאנדיסק מתוך M-Systens הישראלית, שנרכשה על ידה ב-2006. בשנים האחרונות שימש ניר כדירקטור ויועץ אסטרטגי בחברות כמו קורנית דיגיטל, IronSource ו-EarlySense.

ניר נכנס לתפקידו בתקופה של טלטלה, וזאת לאחר שבשנה האחרונה, על רקע מפנה לרעה בשוק הסולארי העולמי, צנחו מכירותיה של סולאראדג' בחדות וגם שווי מנייתה נחתך ב-12 החודשים האחרונים ביותר מ-90%. לפני כשבוע הודיעה החברה על כוונתה לגייס 300 מיליון דולר באגרות חוב ל-5 שנים, וזאת בין היתר כדי שיהיו ברשותה המזומנים לפרוע אגרות חוב קודמות, בהיקף של 550 מיליון דולר, שהחברה הנפיקה ב-2020 ויפקעו ב-2025.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אנרגיה וסביבה , חדשות , מינויים

פורסם בתגיות: סולאראדג' , שוקי ניר