ג'וניפר רוכשת את Trapeze Networks ב-152 מיליון דולר

17 נובמבר, 2010

הרכישה תהפוך את תשתית WLAN למרכיב מפתח בפורטפוליו של ג'וניפר ותסייע למימוש חזון "הרשת החדשה" שלה. Trapeze Networks מספקת פתרונות ניהול ואבטחת יישומים ניידים ברשתות WLAN. היא משלימה את פעילות המתגים לליבת הארגון ולסניפים של ג'וניפר

ג'וניפר נטוורקס וחברת Belden הכריזו אמש כי השתיים חתמו על הסכם במסגרתו תרכוש ג'וניפר את Trapeze Networks,  בעסקת מזומנים בהיקף של כ- 152 מיליון דולר. העסקה צפויה להתבצע לפני סוף 2010.

הרכישה תהפוך את תשתית WLAN למרכיב מפתח בפורטפוליו של ג'וניפר ותסייע למימוש חזון "הרשת החדשה" שלה. Trapeze Networks מספקת פתרונות ניהול ואבטחת יישומים ניידים ברשתות WLAN. היא משלימה את פעילות המתגים לליבת הארגון ולסניפים של ג'וניפר.

דו"ח של חברת המחקר Dell'Oro מעריך כי שוק ה-WLAN הארגוני יצמח מ- 2.2 מיליארד דולר ב- 2010 ל-3.4 מיליארד דולר ב-2014. חברת Trapeze Networks פיתחה את ארכיטקטורת Smart Mobile WLAN לביצוע "מיתוג חכם". הארכיטקטורה מאפשרת לארגונים לאמץ רשתות 802.11n בעלות ביצועים גבוהים, ולספק קול באיכות גבוהה עבור מאות משתמשים בסביבה סגורה או באוויר הפתוח. לחברה יותר מ-6,000 לקוחות.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , כללי , תקשורת