סינרון רוכשת את Pharos הקנדית תמורת יותר מ-15 מיליון דולר

9 דצמבר, 2010

פארוס מספקת אבזרים לטיפולים אסתטיים ביתיים המבוססים על תאורת LEDs. העסקה נעשתה במסגרת אסטרטגיית הכניסה של סינרון לשוק הטיפולים הביתיים

העסקה נעשתה במסגרת אסטרטגיית הכניסה של סינרון לשוק הטיפולים הביתיים

חברת סינרון (Syneron Medical) מיקנעם הודיעה אתמול על רכישת חברת Pharos Life Corporation מאונטריו, קנדה, המייצרת ציוד ביתי לטיפולים אסתטיים המבוססים על אור. במסגרת העיסקה, סינרון רוכשת חוב בהיקף של 2.5 מיליון דולר ואמורה לבצע תשלומים נוספים, בהתאם לעמידה ביעדים, בסכום כולל של עד 13.25 מיליון דולר, אשר יבוצעו ב-2013.

אלקטרוניקה הייטק סינרון
מכשיר אנטי-אייג'ינג ביתי של פארוס

חברת פארוס תמשיך לפעול כחברה עצמאית, כאשר המותג המרכזי שלה, Tanda, ישולב במוצרים של סינרון לשימוש ביתי. מייסד משותף ויו"ר סינרון, שמעון אקהויז, אמר שהרכישה מבטאת את המחוייבות של החברה לשוק הטיפולים הביתיים. "המותג Tanda משתלב היטב ביוזמה המשותפת שלנו ושל פרוקטר את גמבל בשוק הביתי, שבמסגרתה נמצאים כבר מספר מוצרים בשלבים שונים של פיתוח ומסחור".

מוצרי Tanda של פארוס מבוססים על תאורת לדים (LEDs). המכשיר לטיפול בפצעי אקנה מבוסס על הפקת אור כחול באמצעות לדים ההורג את חיידקי האקנה. המכשיר לטיפול אנטי-אייג'ינג בעור, מבוסס על הפקת אור אדום באמצעות אשר מספק אנרגיה לשכבת העור ומאיץ את ייצור הקולגן.

המכשיר להקלת כאבים מבוסס על הפקת אור בתדרים חמים, לחימום עדין של רקמות פנימיות. לדברי נשיא ומייסד פארוס, ג'ון קנדי, לסינרון יש את הידע הטכנולוגי, המשאבים והמעמד בשוק הנחצים לקידום מוצרי החברה בשוק העולמי.

סינרון נחשבת לאחת מהחברות המובילות בשוק המכשור האסתטי. ברבעון השלישי של 2010 הסתכמו מכירותיה ב-44.4 מיליון דולר – צמיחה של כ-10% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אלקטרואופטיקה , חדשות , מכשור רפואי , תעשייה ישראלית