ה-NSA העניק הסמכת בטיחות ל-Spartan-6Q של זיילינקס

4 אוקטובר, 2011

האישור של התקן Spartan-6Q בשילוב עם תהליך Isolation Design Flow וכן Security Monitor IP, מעניקים בסיס לפיתוח תכנוני תקשורת מאובטחים ומרחיבים את שיתוף הפעולה ארוך הטווח בין זיילינקס לבין הסוכנות לביטחון לאומי

חברת זיילינקס (Xilinx) הודיעה כי הפתרון המיתכנת שלה ליישומי ביטחון המצריכים רמה גבוהה של אבטחה, נמצא בייצור ואושר לשימוש במערכות הצפנה Type 1 של הסוכנות לביטחון לאומי (NSA).

חברת זיילנקס מספקת רכיבים מיתכנתים (FPGA) דיגיטליים. האישור של התקן Spartan-6Q בשילוב עם תהליך Isolation Design Flow וכן Security Monitor IP, מעניקים בסיס לפיתוח תכנוני תקשורת מאובטחים ומרחיבים את שיתוף הפעולה ארוך הטווח בין זיילינקס לבין הסוכנות לביטחון לאומי.

שהאישור ה-NSA העניק מכסה רכיבים קריטיים המאפשרים יישום הצפנה בשבב יחיד וליבת Security Monitor 2.0 IP  עבור אבטחת תכנון פיסי. המפתח לאישור ה-NSA היה טמון ביכולתו של תקן Spartan-6Q  לבודד את פונקציונליות המשתמש בתוך התקן יחיד, ובמקביל לשמור על אבטחה נגד פעילות בלתי מורשית.

חברת זיילינקס האמריקאית היא ספקית עולמית פתרונות מיתכנתים לרכיבים דיגיטליים. החברה הוקמה ב-1984 ומעסיקה כ-3,500 עובדים ברחבי העולם. בשנת 2010 הסתכמו הכנסותיה בכ-1.8 מיליארד דולר. פעילות Xilinx ישראל מתמקדת בשיווק ומכירות באופן ישיר ובאמצעות מפיצים, אבנט וניסקו ישראל. מנכ"ל Xilinx העולמית הוא משה גבריאלוב, מנכ"ל Xilinx ישראל הוא גדעון קדם.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אבטחה , חדשות , רכיבים