שחר בן נון מונה למנכ"ל טאקטייל מוביליטי

15 מרץ, 2021

הגיע לטאקטייל מחברת המציאות המדומה HumanEye של בני לנדא. לטאקטייל הסכם מסחרי אסטרטגי עם BMW ושיתופי פעולה עם כמה עיריות בעולם

חברת האוטו-טק טאקטייל מוביליטי (Tactile Mobility) מחיפה הודיעה היום על מינויו של שחר בן נון לתפקיד מנכ"ל החברה. בן נון ניהל בשש השנים האחרונות את חברת HumanEye Technologies של בני לנדא, שמפתחת פתרונות לעולמות המציאות המדומה. בן נון יחליף בטאקטייל את רני פלאוט, ששימש כמנכ"ל זמני ומכהן בדירקטוריון החברה.

טאקטייל פיתחה טכנולוגיה המאפשרת לרכב לקבל מידע "תחושתי" על מצב הדרך ואחיזת הרכב על הכביש, על-בסיס איסוף מידע בזמן-אמת מהחיישנים הלא-ויזואליים הקיימים כבר ברכב, דוגמת יחידות הבקרה השולטות על המערכות השונות בשלדת הרכב (chassis) ובמערכת העברת הכוח (powertrain), כמו הבלמים, הצמיגים, דוושת הגז, המנוע, הדיפרנציאל ועוד. האלגוריתמים של החברה מעבדים את כל האותות במערכת מידול ייחודית שפיתחה, ומנפיקים תובנות על מצב הכביש ומצב הרכב.

שחר בן נון

המידע שמייצרת התוכנה מיועד לספק נדבך משלים למערכת נהיגה אוטונומית ויישומי בטיחות ברכב עצמו. אך במקביל לעיבוד ברכב עצמו, התובנות שמייצרת התוכנה מועברות לענן כדי לתמוך ביישומי דרך ובטיחות נוספים בשימוש עיריות, חברות ביטוח ושחקני after-market אחרים. ציון הדרך המסחרי המשמעותי ביותר של טאקטייל הוא ההסכם שחתמ בספטמבר האחרון עם BMW, שתטמיע את התוכנה של החברה בכל דגמיה החל מאמצע 2021. לטאקטייל יש גם שיתופי פעולה עם פורשה ונקסטיר, ועם גופים מוניציפאליים בדטרויט, חיפה, סינגפור ויורקשיר. 

האזינו לריאיון עם אחד ממייסדיי טאקטייל מוביליטי, בועז מזרחי, מתוך תוכנית הפודקאסט שלנו שעלתה באוקטובר 2020:

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: Automotive , חדשות , מינויים

פורסם בתגיות: טאקטייל מוביליטי , שחר בן נון