חרמון מעבדות רכשה את Qualitech תמורת 2.8 מיליון דולר

29 יולי, 2021

חברת QualiTech הוקמה על-ידי אי.סי.איי טלקום בשנת 2000 כדי לספק לה שירותי בדיקות איכות, ועמידה בדרישות סביבתיות ודרישות קרינה אלקטרומגנטית של כל מוצריה

חברת חרמון מעבדות (Hermon Laboratories) השלימה את רכישת QualiTech מפתח-תקווה אשר הוקמה כחטיבה פנימית של חברת אי.סי.איי טלקום. בחודש מרץ 2020 נמכרה אי.סי.איי לחברת Ribbon Communications האמריקאית תמורת 454 מיליון דולר. בשיחת ועידה עם משקיעים השבוע, גילה מנכ"ל חברת ריבון, ברוס מקליילנד, שהיא נמכרה תמורת 2.8 מיליון דולר.

חברת QualiTech הוקמה על-ידי אי.סי.איי בשנת 2000 כדי לספק לה שירותי בדיקות איכות, ועמידה בדרישות סביבתיות ודרישות קרינה אלקטרומגנטית של כל מוצריה. בעקבות השלמת העיסקה, היא תפעל בתוך חרמון מעבדות, אולם תמשיך לספק לריבון את שירותי בדיקות המעבדה שהיא סיפקה לה עד היום. במקביל, היא תתמוך גם בלקוחות האחרים של חרמון מעבדות. מנכ"ל חרמון מעבדות, אילן בר, אמר שהעיסקה מוסיפה לחברה יכולות חדשות, תשתיות בדיקה ומרחיבה את הפריסה הגיאוגרפית של החברה.

חרמון מעבדות הוקמה בשנת 1986 ופועלת כיום ממתקנים בתל אביב ובבנימינה. החברה מספקת שירותי בדיקה ואישורי תקינה לפי תקנים בינלאומיים וישראלים בתחום תאימות אלקטרומגנטית (EMC), בטיחות, תקשורת רדיו, תקשורת קווית ותנאי סביבה. בעקבות הרפורמה בתחום היבוא והשינוי בחקיקה שבוצעו בשנת 2017, בוטלה הבלעדיות של מכון התקנים הישראלי, וחרמון מעבדות אושרה על-ידי משרד הכלכלה לביצוע בדיקות ואישור מוצרים המיובאים לארץ או מיוצרים בישראל.

 

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , מיזוגים ורכישות , ציוד בדיקה , תעשייה ישראלית

פורסם בתגיות: אי.סי.איי , חרמון מעבדות , ריבון