איי-נט תבצע פיילוט בטיחות בדרכים בהודו

11 ינואר, 2022

הפיילוט יתבצע בשיתוף חברת טלמטריה מקומית. החברה פיתחה אפליקציית V2X המתריעה בזמן אמת בפני משתמשי דרך על סכנת התנגשות. בעבר דיווחה איי-נט על מספר פיילוטים ביפן ובישראל

חברת איי-נט מובייל (Eye-Net Mobile) מנס-ציונה, שנמצאת בבעלות מלאה של חברת פורסייט (ForeSight), הודיעה אתמול (ב’) כי תבצע פיילוט בהודו, בשיתוף חברה מקומית המספקת שירותי טלמטריה לציי רכב. הפיילוט יבחן את הביצועים של אפליקציית הבטיחות בדרכים של איי-נט, Eye-Net Protect, המתבססת על תקשורת V2X סלולארית בין משתמשי-דרך.

אם הפיילוט יסתיים בהצלחה, חברת הטלמטריה עשויה לשלב את האפליקציה של איי-נט בסל השירותים שלה עבור חברות ממשלתיות, אמבולנסים, תחבורה ציבורית ומוניות.  שיתוף הפעולה עם חברת הטלמטריה נרקם בתיווך המפיצה המקומית של איי-נט בהודו. בעבר דיווחה איי-נט על מספר פיילוטים ושיתופי פעולה ביפן.

האפליקציה של איי-נט מספקת התראה בזמן אמת לכל נהג ולכל משתמש אחר בסמארטפון, אם זה נהג אחר, הולך רכב או רוכב אופניים, על סכנת התנגשות ביניהם.  היא מבוססת על קבלת דגימות GPS ממכשירי הקצה. כדי להשיג תגובה בזמן אמת ושמירה על עלות שימוש נמוכה ויכולת תמיכה במיליוני משתמשים, החברה בנתה  ארכיטקטורה שבה העיבוד נעשה רק באופן חלקי בענן, כאשר מרכיב מרכזי ממנו מתבצע במכשירי הקצה עצמם. כל סמארטפון משמש למעשה כיחידת עיבוד המחשבת את ההסתברות בכל רגע, ורק אם יש הסתברות לתאונה – נוצרת התראה.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: Automotive , חדשות

פורסם בתגיות: איי-נט , פורסייט